WordPress biztonság

Ennek a témakörnek tartalma 6 hozzászólás, 5 résztvevő. Utolsó frissítés: Szépe Viktor Szépe Viktor 5 hónapja telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    seonyar2008
    seonyar2008
    Felhasználó
      • Témanyitás: 22
      • Hozzászólás: 927
      • Összesen: 949
      • Kiemelt Tag
      • ★★★★★

Hoztam nektek valamit. Csak egy könyvet.

Amit a WordPress biztonságról tudnod kell

Jó szórakozást hozzá 🙂
      Elolvasás után meg jó munkát! 😀

Győző Farkas
      Farkas Győző
      Moderátor
        • Témanyitás: 88
        • Hozzászólás: 5125
        • Összesen: 5213
        • WordPress őrült
        • ★★★★★★★

Ahogyan azt Andreától megszoktuk! Mint édesanya a (nem hülyének nézett) gyermekét; kézen fogva körbevezet a (WordPress) játszótéren, megmutatja, hogy mivel játszhatsz, és rávilágít pár szóval, hogy mi lesz akkor, ha egy eszköznél nem figyelsz oda, nem tartod be az alapszabályokat.

Nem riogat, nem vetíti elő a mocskos nagy injekciós tűvel feléd rohanó doktor képét; egyszerű eszközökkel gondolkodásra késztet, hogy akarsz-e a fenekedbe egy tetanuszt, akarsz-e bokától-tokáig kötésben heverni az ágyon, miközben a többiek élvezik a nyári nap varázsát.

Nem rágja a szádba a falatokat; eléd teszi az ételt, megmondja, hogy miképpen kell meghámozni, megrágni. Nem mondja, hogy a karottás spenótleves isteni; döntsd el magad, hogy mit teszel a (WordPress) egészségedért.

Aki nem tölti le, nem olvassa el, nem gondolkodik el rajta, nem használja fel, nem indul el az ösztönzésére, az nem bátor, hanem balga!

Köszönöm szépen, Andrea! Köszönjük szépen, Andrea!

kerdez
        kerdez
        Felhasználó
          • Témanyitás: 4
          • Hozzászólás: 112
          • Összesen: 116
          • Aktív Tag
          • ★★★

Én tölteném, olvasnám szorgalmasan, de sajnos a vipmail nem támogatott, így nem engedi

He he a gmail.com-ot se

Oh nem! A gmail.com email címet nem használhatod ezen az űrlapon.

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 674

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 682

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 682

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 687
          seonyar2008
          seonyar2008
          Felhasználó
            • Témanyitás: 22
            • Hozzászólás: 927
            • Összesen: 949
            • Kiemelt Tag
            • ★★★★★

Ok. Most már tudod kell tölteni.

kerdez
            kerdez
            Felhasználó
              • Témanyitás: 4
              • Hozzászólás: 112
              • Összesen: 116
              • Aktív Tag
              • ★★★

ok, elméletileg jön az email

Tamás Rottenbacher
              Rottenbacher Tamás
              Moderátor
                • Témanyitás: 149
                • Hozzászólás: 3026
                • Összesen: 3175
                • WordPress őrült
                • ★★★★★★★

Még nem olvastam át Andrea írását, de anno magam is összeszedtem és cikkbe írtam jó pár tanácsot, tippet: http://rotisoft.hu/blog/wordpress-oldal-biztonsag/

Egy WordPress kedvelő, honlapkészítő informatikus lennék, megszórva marketing és 2007 óta növekvő SEO, keresőoptimalizálás tapasztalattal.

Itt kérdezhetsz tőlem és tekintheted meg szakmai blogom:

Szépe Viktor
                Szépe Viktor
                Felhasználó
                  • Témanyitás: 1
                  • Hozzászólás: 7
                  • Összesen: 8
                  • Kezdő
                  • ★★

A volt Better WordPress Security-ba (most iThemes) és a Sucuri Scanner-be való hosszas besegítés közben rájöttem, hogy a biztonsági pluginek sajnos nem valós támadásokat védenek ki. Organikus módon készül/t ez a WAF a HTTP forgalom elemzésével. Sajnos igen szigorú, csak ellenőrzött környezetben használható. Aki nem húz vágásbiztos kesztyűt, annak levágja az ujját.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Yes No