Nyílt Web Alapítvány > WordPress Magyarország > Témakör > WordPress biztonság

WordPress biztonság

Kezdőlap Fórumok Biztonság WordPress biztonság

Ennek a témakörnek tartalma 6 hozzászólás, 5 résztvevő. Utolsó frissítés:  Szépe Viktor 1 év, 2 hónapja telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés

Andrea
    Felhasználó
    • Témanyitás: 1
    • Hozzászólás: 898
    • Kiemelt Tag

Hoztam nektek valamit. Csak egy könyvet.

Amit a WordPress biztonságról tudnod kell

Jó szórakozást hozzá 🙂
    Elolvasás után meg jó munkát! 😀

Farkas Győző
    Adminisztrátor
    • Témanyitás: 57
    • Hozzászólás: 4853
    • WordPress szakértő

Ahogyan azt Andreától megszoktuk! Mint édesanya a (nem hülyének nézett) gyermekét; kézen fogva körbevezet a (WordPress) játszótéren, megmutatja, hogy mivel játszhatsz, és rávilágít pár szóval, hogy mi lesz akkor, ha egy eszköznél nem figyelsz oda, nem tartod be az alapszabályokat.

Nem riogat, nem vetíti elő a mocskos nagy injekciós tűvel feléd rohanó doktor képét; egyszerű eszközökkel gondolkodásra késztet, hogy akarsz-e a fenekedbe egy tetanuszt, akarsz-e bokától-tokáig kötésben heverni az ágyon, miközben a többiek élvezik a nyári nap varázsát.

Nem rágja a szádba a falatokat; eléd teszi az ételt, megmondja, hogy miképpen kell meghámozni, megrágni. Nem mondja, hogy a karottás spenótleves isteni; döntsd el magad, hogy mit teszel a (WordPress) egészségedért.

Aki nem tölti le, nem olvassa el, nem gondolkodik el rajta, nem használja fel, nem indul el az ösztönzésére, az nem bátor, hanem balga!

Köszönöm szépen, Andrea! Köszönjük szépen, Andrea!

kerdez
    Felhasználó
    • Témanyitás: 0
    • Hozzászólás: 107
    • Aktív Tag

Én tölteném, olvasnám szorgalmasan, de sajnos a vipmail nem támogatott, így nem engedi

He he a gmail.com-ot se

Oh nem! A gmail.com email címet nem használhatod ezen az űrlapon.

Andrea
    Felhasználó
    • Témanyitás: 1
    • Hozzászólás: 898
    • Kiemelt Tag

Ok. Most már tudod kell tölteni.

kerdez
    Felhasználó
    • Hozzászólás: 107
    • Aktív Tag

ok, elméletileg jön az email

Rottenbacher Tamás
    Adminisztrátor
    • Témanyitás: 84
    • Hozzászólás: 2873
    • Fórum rajongó

Még nem olvastam át Andrea írását, de anno magam is összeszedtem és cikkbe írtam jó pár tanácsot, tippet: http://rotisoft.hu/blog/wordpress-oldal-biztonsag/

Szépe Viktor
    Felhasználó
    • Hozzászólás: 7
    • Kezdő

A volt Better WordPress Security-ba (most iThemes) és a Sucuri Scanner-be való hosszas besegítés közben rájöttem, hogy a biztonsági pluginek sajnos nem valós támadásokat védenek ki. Organikus módon készül/t ez a WAF a HTTP forgalom elemzésével. Sajnos igen szigorú, csak ellenőrzött környezetben használható. Aki nem húz vágásbiztos kesztyűt, annak levágja az ujját.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

‘WordPress biztonság’ témakör lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.

Tovább az eszköztárra

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás