Nyílt Web Alapítvány > WordPress Magyarország > Témakör > 3.0, biztonság, bővítmény, fejlesztés, frissítés, plugin, webáruház, webshop, woocommerce > WooCommerce 3.0-ról, frissítésről és további fontos információk

WooCommerce 3.0-ról, frissítésről és további fontos információk

Kezdőlap Fórumok Friss cikkek és érdekességek WooCommerce 3.0-ról, frissítésről és további fontos információk

Ennek a témakörnek tartalma 6 hozzászólás, 4 résztvevő. Utolsó frissítés:  Betty 7 hónapja, 2 hete telt el.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés

Rottenbacher Tamás
    Adminisztrátor
    • Témanyitás: 63
    • Hozzászólás: 2875
    • Fórum rajongó

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WooCommerce 3.0-ról, frissítésről és további fontos információk című tartalommal kapcsolatban?
    [A teljes cikk itt olvasható: WooCommerce 3.0-ról, frissítésről és további fontos információk]

AnimaLabor
    Tag
    • Témanyitás: 0
    • Hozzászólás: 2
    • Kezdő

Egy ügyfél “véletlenül” frissítette a WooCommerce-et, és sajnos nincs megfelelő biztonsági mentés sem.

Mikorra várható a magyar fordítás, és hogyan lehet áthidalni addig?

Névtelen
    • Hozzászólás: 9
    • Kezdő

Be lehet szállni a fordításba, akkor gyorsabban meglesz. 🙂 https://translate.wordpress.org/locale/hu/default/wp-plugins/woocommerce
    Addig Loco translate ha nincs sok idegen nyelvű rész.

Azt pedig érdekesnek találom, hogy mint szolgáltató (hiszen ügyfelet említettél) nem csináltok biztonsági mentést …

AnimaLabor
    Tag
    • Kezdő

Szoktunk csinálni backupot, de ezt sajnos pont elmulasztottuk..

Feltettem a Loco translate-et, de lefordított magyarnak mutatja a kérdéses részeket, azok mégis angolul jelennek meg a felületen. Mi lehet a baj?

A fordításba szívesen beszállok, a hétvégén megnézem, hogyan kell/lehet.

savedman81
    Tag
    • Kezdő

Sziasztok!

Én is végig mentem a leírtak szerint! Se Loco se manuális fordítás se POEDIT-el nem lehet fordítani. Ez szívás van több ügyfelem! 🙂 Kár volt 3.x verzióval kezdenem.

Ha tud valaki valamit írjon!

savedman81
    Tag
    • Kezdő

Shipping, Notes about… Order notes, Company name …stb

Betty
    • Témanyitás:
    • Hozzászólás:
    • Tag

Sziasztok, akinek még nem sikerült a fordítás, itt leírtam a megoldást:

Woocommerce magyar szövegek – Elveszett webáruház fordítások

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

‘WooCommerce 3.0-ról, frissítésről és további fontos információk’ témakör lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.

Tovább az eszköztárra

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás