Nyílt Web Alapítvány > WordPress Magyarország > Témakör > 2.6, 3.0, bővítmény, frissítés, hibajavítás, plugin, webáruház, woo, woocommerce > WooCommerce 3.0.3 és 3.0.4 frissítések

WooCommerce 3.0.3 és 3.0.4 frissítések

Kezdőlap Fórumok Friss cikkek és érdekességek WooCommerce 3.0.3 és 3.0.4 frissítések

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés:  Gábor 8 hónapja, 2 hete telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés

Rottenbacher Tamás
    Adminisztrátor
    • Témanyitás: 63
    • Hozzászólás: 2875
    • Fórum rajongó

Kérdésed, vagy véleményed van a(z) WooCommerce 3.0.3 és 3.0.4 frissítések című tartalommal kapcsolatban?
    [A teljes cikk itt olvasható: WooCommerce 3.0.3 és 3.0.4 frissítések]

trefx
    Tag
    • Témanyitás: 0
    • Hozzászólás: 9
    • Kezdő

Sajnos a frissítéssel nálam a fordítások kb. fele elszállt. Remélem, hogy hamarosan újra teljesen magyarul lehet majd élvezni a Woo használatát! 🙂

Névtelen
    • Kezdő

Az a 3.0 miatt, nem a javító verzióktól. 🙂

trefx
    Tag
    • Kezdő

Igen, a 3.0-ra gondoltam én is! 🙂

Gábor
    • Témanyitás:
    • Hozzászólás:
    • Tag

Segítsetek, ha tudtok! Én nem találtam a megoldást…
    Adott egy WooCommerce 3.x-re épülő webáruház. Frontend oldalon szépen beállítva, 16 darab terméket jelenítsen meg egy oldalon. Eddig szép és jó.
    Ha beállítom, hogy “Ne látszódjanak a katalógusban a készleten nem lévő termékek”, ezek helyét kihagyja, azaz a megjelenítendő 16 termékből megjelenik az adott oldalon pl. 3 db és lehet lapozni. Na most így van olyan oldal, ami üresnek tűnik, felhasználói szempontból olyan, mintha nem lenne ott termék…
    Tapasztalat? Vélemény? Köszönöm!

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

‘WooCommerce 3.0.3 és 3.0.4 frissítések’ témakör lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.

Tovább az eszköztárra

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás