Nyílt Web Alapítvány > WordPress Magyarország > Témakör > Sablon telepítés után error 500

Sablon telepítés után error 500

Kezdőlap Fórumok Sablonok, grafikák Sablon telepítés után error 500

Ennek a témakörnek tartalma 1 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  Varga Viktor 1 hét, 1 nap telt el.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
  • Szerző
    Bejegyzés
  • #267419 Hozzászólás

Fanni
    Felhasználó
    • Témanyitás: 1
    • Hozzászólás: 0
    • Kezdő

Sziasztok!

Sablont szerettem volna telepíteni, de szerintem az sem történt meg.
    Frissítettem az oldalt, mert már fél órája nem történt igazából semmi. Aztán azóta nem tudom használni az oldalt.
    Honlap sem működik, és adminba sem tudok belépni 🙁

Egy nagy fehér képernyő jelenik csak meg.

Chrome böngészőben írja ki :

<h1 style=”color: #333333; font-size: 1.6em; font-weight: normal; line-height: 1.25em; margin-bottom: 16px; margin-top: 0px; word-wrap: break-word; font-family: ‘Segoe UI’, Tahoma, sans-serif; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; text-transform: none; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial;”>Az oldal nem működik</h1>

A(z) <strong style=”overflow-wrap: break-word;”>……..hu jelenleg nem tudja kezelni ezt a kérést.

<div class=”error-code” style=”color: #646464; font-size: 0.8em; text-transform: uppercase; display: block; font-family: ‘Segoe UI’, Tahoma, sans-serif; font-style: normal; font-variant-ligatures: normal; font-variant-caps: normal; font-weight: 400; letter-spacing: normal; orphans: 2; text-align: start; text-indent: 0px; white-space: normal; widows: 2; word-spacing: 0px; -webkit-text-stroke-width: 0px; background-color: #ffffff; text-decoration-style: initial; text-decoration-color: initial;”>HTTP ERROR 500

Tudtok nekem segíteni?</div>

#267421 Hozzászólás

Varga Viktor
    Felhasználó
    • Témanyitás: 2
    • Hozzászólás: 43
    • Kezdő

Szia!

FTP-n keresztül írd át a telepített sablon nevét, utána működnie kell. Ha kell konkrét segítség, írj privátot.

2 bejegyzés megtekintése - 1-2 / 2
Hozzászólás: Sablon telepítés után error 500
Saját információk:

Tovább az eszköztárra

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás