Nyílt Web Alapítvány > WordPress Magyarország > Témakör > Ragadós vírus vagy más probléma?

Ragadós vírus vagy más probléma?

Kezdőlap Fórumok Biztonság Ragadós vírus vagy más probléma?

Ennek a témakörnek tartalma 0 hozzászólás, 1 résztvevő. Utolsó frissítés:  Varga Viktor 2 hónapja, 2 hete telt el.

1 / 1 bejegyzés megtekintése
  • Szerző
    Bejegyzés

Varga Viktor
    Felhasználó
    • Témanyitás: 2
    • Hozzászólás: 79
    • Aktív Tag

Sziasztok!

Az egyik ügyfelem Adwords hirdetését elutasították egyik napról a másikra. A weboldal WordPress keretrendszerrel fut, minden plugin és téma naprakész volt, az alap biztonsági lépéseket (captcha, adatbázis név átírása, brute force stb.) megtettem.

A honlapot ellenőriztük a neten feltalálható összes víruskeresővel (Sucuri, Virustotal stb.), WordPress bővítményekkel (Wordfence, Anti-Malware Security and Brute-Force Firewall stb.), manuálisan, és a gépre lementve még NOD32-vel is. “Természetesen” mindenhol tisztának jelezte a weboldalt. Maga a Google “Biztonságos Böngészés – webhelyállapot” szkennelőjén (https://transparencyreport.google.com/safe-browsing/search) sem jelez semmit. Az adatbázist is átnéztem, utána visszaállítottam korábbi állapotába, amikor még működött a hirdetés, de ez sem vezetett eredményre.

Folyamatosan elutasításra kerül már két hete a weboldal. A pontos üzenet: Hirdetés elutasítva – Rosszindulatú vagy nem kívánatos szoftver.

Felhívtam az Adwords supportot, megadták a linkeket, amelyeket látnak a főoldalon, de sehol nem lehet ezeket (vagy bármi módosítást) felfedezni.

Elvileg lehet maga a szerveren (tárhelyen) is a vírus, de a tárhelyesek erről hallani sem akarnak.

Esetleg valakinek van valami ötlete? Nagyon fontos lenne, hogy újraindítsuk a hirdetést…

Köszönök minden választ előre is!

1 / 1 bejegyzés megtekintése

‘Ragadós vírus vagy más probléma?’ témakör lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.

Tovább az eszköztárra

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás