Jigoshop e-commerce 2.1.4 hiba

Címkézve: 

Ennek a témakörnek tartalma 2 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés: Tamás Rottenbacher Rottenbacher Tamás 1 hónap, 2 hete telt el.

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
    Vimi
    Vimi
    Felhasználó
      • Témanyitás: 1
      • Hozzászólás: 1
      • Összesen: 2
      • Kezdő
      • ★★

Sziasztok!

Egy kis segítség kellene. Feltettem a Jigoshop 2.1.4-et és a termékeknél hiába jelölöm ki, hogy 24 terméket jelenítsen meg, csak 5-öt jelenít meg. Azt is úgy, hogy 2 sorban. Aztán a többi oldalon ugyanígy.

Átállítottam a beállítást 40-re is meg 1 termékre is, de az eredmény nem változott. Hol lehet a hiba?

“Number of up sell products to display” mezőben állítottam.

Valahol máshol kell állítani? Vagy a .php fájloknál lesz valahol a hiba?

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 674

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 682

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 682

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 687
      Vimi
      Vimi
      Felhasználó
        • Témanyitás: 1
        • Hozzászólás: 1
        • Összesen: 2
        • Kezdő
        • ★★

Csak egy kis kiegészítés, mivel válasz nem jött. Lehetséges az, hogy a WordPress alapbeállításaiban van a gond. Frissítettem a jigoshopot és ugyanúgy csak 5 terméket ad be és azt is két sorban. Lehetséges az, hogy a wordpressben is lehet valamit állítani?

Tamás Rottenbacher
        Rottenbacher Tamás
        Moderátor
          • Témanyitás: 149
          • Hozzászólás: 3026
          • Összesen: 3175
          • WordPress őrült
          • ★★★★★★★

Próbáld a Beállítások/Olvasás résznél a hány bejegyzés/oldal jelenjen meg.

Egy WordPress kedvelő, honlapkészítő informatikus lennék, megszórva marketing és 2007 óta növekvő SEO, keresőoptimalizálás tapasztalattal.

Itt kérdezhetsz tőlem és tekintheted meg szakmai blogom:

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Yes No