Ennek a témakörnek tartalma 2 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés: Attee Attee 2 hónapja, 1 hét telt el.

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3
  • Szerző
    Bejegyzés
    Attee
    Attee
    Felhasználó
      • Témanyitás: 3
      • Hozzászólás: 4
      • Összesen: 7
      • Kezdő
      • ★★

Lehet egy adott bejegyzéshez engedélyezni a hozzászólásokat (kommentelést), úgy, hogy a többinél tiltva van?

Nem értem a dolgot, be van kapcsolva a “Hozzászólások engedélyezése az új bejegyzésekhez”, és mégsem lehet a bejegyzéseket kommentelni. Be vagyok jelentkezve adminként.

A másik rejtélyes dolog, hogy ezt írja: “Ezek a beállítások felülbírálhatóak a bejegyzés írásakor.” Na most én a bejegyzés szerkesztő oldalán semmiféle ilyen lehetőséget nem látok.

Mit csinálok rosszul?

Tamás Rottenbacher
      Rottenbacher Tamás
      Moderátor
        • Témanyitás: 149
        • Hozzászólás: 3026
        • Összesen: 3175
        • WordPress őrült
        • ★★★★★★★

Szerkesztő oldalon, jobb felső sarok: Mit lássak? és ott jelöld ki. Aztán nézd meg, engedélyezve van-e.

Egy WordPress kedvelő, honlapkészítő informatikus lennék, megszórva marketing és 2007 óta növekvő SEO, keresőoptimalizálás tapasztalattal.

Itt kérdezhetsz tőlem és tekintheted meg szakmai blogom:

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 674

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 682

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 682

Notice: Undefined index: topic_authortype in /usr/www/users/wphuce/wp-content/plugins/bbp-style-pack/includes/functions.php on line 687
        Attee
        Attee
        Felhasználó
          • Témanyitás: 3
          • Hozzászólás: 4
          • Összesen: 7
          • Kezdő
          • ★★

Ahha! Már látom, értem, hogyan működik a dolog. Köszönöm!

3 bejegyzés megtekintése - 1-3 / 3

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Yes No