Nyílt Web Alapítvány > WordPress Magyarország > Témakör > Frissítési hiba 4.7.2-től

Frissítési hiba 4.7.2-től

Kezdőlap Fórumok Egyéb témák Frissítési hiba 4.7.2-től

Ennek a témakörnek tartalma 4 hozzászólás, 2 résztvevő. Utolsó frissítés:  Rottenbacher Tamás 1 év, 3 hónapja telt el.

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés

djrob
    Tag
    • Témanyitás: 0
    • Hozzászólás: 2
    • Kezdő

Sziasztok, olyan problémám van, hogy a 4.7.2-es óta nem tudom a vezérlőpultból frissíteni a wp-t, valamint a beépülő modulokat. Hibának a”weboldal” :21-es portját nevezi meg. Ugyanakkor FTP-klienssel simán elérem, és manuálisan frissítettem is, de zavaró, hogy automatikusan nem tudom.

Rottenbacher Tamás
    Adminisztrátor
    • Témanyitás: 84
    • Hozzászólás: 2873
    • Fórum rajongó

Az FTP kliens is a 21-es portot használja?

A wp-config.php-ben tudod cserélni, hogy melyik porton át próbálkozzon a WP. – https://wordpress.org/ideas/topic/insert-port-when-asked-for-ftp-logins

djrob
    Tag
    • Kezdő

Szia, köszi megpróbáltam, de úgyse jött össze. Mire ma végre kibökte a szolgáltató, hogy a sok SPAM üzenet miatt tiltották az FTP-t PHP alatt 😛 Szóval marad a manuále 🙂

Köszönöm még egyszer a segítséget 🙂

djrob
    Tag
    • Kezdő

Viszont akad még egy problémám, ezeket, hogy tudom frissíteni manuálisan?

Az egyik a fordítás. Jelez, hogy Új fordítás érhető el.

A másik pedig a kompatibilitás. “Configuration for compatibility between your active plugins and theme is updated automatically on daily basis.”

Ezeket, hogy tudom manuálisan megoldani?

A segítséget előre is köszönöm

Rottenbacher Tamás
    Adminisztrátor
    • Témanyitás: 84
    • Hozzászólás: 2873
    • Fórum rajongó

Itt van leírás: http://rotisoft.hu/blog/wordpress-automatikus-es-kezi-frissitese/

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

‘Frissítési hiba 4.7.2-től’ témakör lezárásra került, így a hozzászólás nem lehetséges.

Tovább az eszköztárra

A honlap további használatához a sütik használatát el kell fogadni. További információ

A süti beállítások ennél a honlapnál engedélyezett a legjobb felhasználói élmény érdekében. Amennyiben a beállítás változtatása nélkül kerül sor a honlap használatára, vagy az "Elfogadás" gombra történik kattintás, azzal a felhasználó elfogadja a sütik használatát.

Bezárás