1 tárhelyen 2 domain, 2 wp

Ennek a témakörnek tartalma 3 hozzászólás, 3 résztvevő. Utolsó frissítés: kovacs-muhely kovacs-muhely 1 hét, 6 napja telt el.

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4
  • Szerző
    Bejegyzés
    innopo
    innopo
    Felhasználó
      • Témanyitás: 1
      • Hozzászólás: 0
      • Összesen: 1
      • Kezdő
      • ★★

Sziasztok, segítséget szeretnék kérni. A tárhelyemre feltettem egy második domaint, hozzá külön a wp-t. Ammikor a wp admint indítottam, értelemszerűen ugyanazt a tárhely belépést tudom megadni, mint az első honlapnál. És itt el is akadtam, mert az újdomain/wp-admin a régi honapomra visz, el sem érek az új honlaphoz… Mit kéne csinálnom, javítanom? (Léci amatőr konyhanyelven írjátok 😉 ) Köszönöm előre!

Tamás Rottenbacher
      Rottenbacher Tamás
      Moderátor
        • Témanyitás: 149
        • Hozzászólás: 3013
        • Összesen: 3162
        • WordPress őrült
        • ★★★★★★★

A tárhelyen az új wp-t töltsd fel egy mappába és kérd meg a tárhely szolgáltatót, hogy a domain-t abból a mappából szolgálja ki a rendszer.

Egy WordPress kedvelő, honlapkészítő informatikus lennék, megszórva marketing és 2007 óta növekvő SEO, keresőoptimalizálás tapasztalattal.

Itt kérdezhetsz tőlem és tekintheted meg szakmai blogom:

kovacs-muhely
        kovacs-muhely
        Felhasználó
          • Témanyitás: 0
          • Hozzászólás: 4
          • Összesen: 4
          • Kezdő
          • ★★

Azt hiszem ugyanez vagy hasonló problémám van. A http://www.kovacs-muhely.eu címemhez megpróbáltam hozzárendelni a .hu-s címet az alapbeállításoknál. Ez jelenleg még a régi oldalra (kovacs-muhely.blog.hu) irányít, így bejelentkezés vagy admin oldal után rögtön a blog.hu-ra dob. A vezérlőpulthoz sem jutok el.
          Mi a teendő ez esetben?
          (Tárhely szolgáltatóm mai nap folyamán írta, hogy a .hu-s címet hozzárendeli az .eu-s tárhelyhez, csak még nem látom eredményét… Az megoldaná a gondomat?)

Még amatőrebb, még konyhanyelvesebb válasznak én is nagyon örülnék 😀

kovacs-muhely
          kovacs-muhely
          Felhasználó
            • Témanyitás: 0
            • Hozzászólás: 4
            • Összesen: 4
            • Kezdő
            • ★★

Megoldódott (a hogyanját nem tudnám kifejteni)

4 bejegyzés megtekintése - 1-4 / 4

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.

Yes No